27 травня ми провели вебінар "Побудова довірливих відносин з дитиною як профілактика сексуального насильства".
Спікер - Лілія Малашко - магістр психології і педагогіки, практикуючий психолог, яка спеціалізується на дитячо-батьківських стосунках. Лілія мама 2 біологічних та 11 прийомних дітей.
Під час вебінару говорили про те, що саме батьки можуть робити або не робити, щоб максимально убезпечити своїх дітей. Як побудувати такі відносини, в яких буде довіра і підтримка?
Вебінар буде корисний для батьків дітей будь-якого віку.
Вебінар можна подивитися за посиланням