Новини

Соціальний ролик "Мовчання"

Сексуальне насильство над дитиною може мати багато форм і проявів. В деяких випадках це - «випадкові» дотики в транспорті, «загравання» сусіда чи вчителя, а в інших випадках – це зґвалтування чи використання дітей у зйомках порно.


На жаль, через свою табуйованість і небажання чути дітей, проблема сексуального насильства над дитиною часто замовчується. Кожна 3-тя дитина НІКОЛИ не розкаже про пережите сексуальне насильство.


Говорити про це важко, але необхідно, щоб зупинити це.


У відео, яке ми пропонуємо до перегляду, історії реальних людей, які в дитинстві пережили сексуальне насильство. І тоді не було нікого, хто зміг би втрутитися і врятувати їх.

Можливо, поруч з вами є дитина, яка чекає на вашу допомогу. І ви саме та людина, яка може припинити її страждання.


Ми закликаємо вас подивитися цей ролик. В ньому – історії реальних людей. В дитинстві вони пережили сексуальне насильство. І поруч не було нікого, хто міг втрутитися та допомогти.


Інколи достатньо зробити маленький крок – не ігнорувати біль того, хто поруч. Запропонувати допомогу. Зателефонувати і повідомити про насильство. Ваша небайдужість може врятувати життя дитини!


Насильству над дитиною немає жодного виправдання!


Дякуємо нашим партнерам Cleo Tellier, Jerome Elam за дозвіл на переклад відео "The Silence": Child Abuse and Child Trafficking Documentary


Відео за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=Oye1eg1V7E0&t=4s

Актуальні новини