Новини

Онлайн-конференція “Діти та Інтернет – відповідь держави!”

У серпні, разом з уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою, ABA ROLI Ukraine та освітнім проєктом #stop_sexтинг, провели Міжнародну онлайн-конференцію “Діти та Інтернет – відповідь держави!”


Чому саме ця тема була важливою для нас?


Інтернет - це окрема реальність. Адже онлайн діти навчаються, знайомляться і навіть будують стосунки. І, на жаль, випадки насильства онлайн над дітьми відбуваються все частіше. І ми не можемо це ігнорувати.


Як захистити дітей онлайн? Що мають знати батьки? Які програми навчання правоохоронних органів використовують міжнародні фахівці?


Про це ми спілкувалися протягом серпня.


В проведенні тематичних круглих столів нас підтримали Міністерство внутрішніх справ, Міністерство соціальної політики України, Офіс Генерального прокурора, Національна школа суддів України, Урядовий контактний центр та OSCE Office for Democratic Institutions and Human Rights (ODIHR)


Ми щиро дякуємо всім партнерам та спікерам, які долучилися до заходу!


Завдяки вам в серпні ми провели:


7 круглих столів в яких взяли участь близько 472 учасники.


За посиланнями ви можете ознайомитися з презентаціями:


  • від Венді Робінсон «Дитяча гаряча» лінія від Національного товариства із запобігання жорстокому поводженню з дітьми NSPCC - https://cutt.ly/rfgxaL4
  • від Кармел Глассбрук Телефон довіри з питань онлайн-безпеки для фахівців, які працюють з дітьми P.О.S.H.  - https://cutt.ly/IfgxoyN

Презентації та відеозаписи з інших круглих столів будуть опубліковані ближчим часом.

Навчання