Новини

Онлайн-конференція до Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства

За даними Ради Європи, кожна 5 дитина зазнавала сексуального насильства, 80% злочинців - знайомі дитини (за даними NSPCC). Часто про насильство не повідомляли у правоохоронні органи. Зокрема через страх слідчої й судової тяганини, яка призводить до повторної травматизації дитини, яка пережила насильство.


18 листопада о ми провели онлайн-конференцію, присвяченої Європейському Дню захисту дітей від сексуального насильства.


Під час онлайн-конференції були презентовані результати дослідження «Особливості розслідування та судового розгляду справ, пов'язаних з сексуальним насильством щодо дитини, зокрема онлайн, та торгівлею дітьми», проведеного у партнерстві з Всеукраїнський громадський Центр "Волонтер" та МБО Служба порятунку дітей.


Участь у конференції взяли Тамара Бугаєць, адвокат, експертка з питань попередження та подолання жорстокого поводження з дітьми; Наталія Пашко, психологиня, фахівчиня по роботі з дітьми, які зазнали сексуального насильства, експертка щодо проведення опитування із застосуванням дружнього до дитини підходу; опікун постраждалої дитини; Андрій Маханько, засновник сучасної системи захисту дітей від насильства в Білорусі; Олексій Федченко, засновник МБО «Служба порятунку дітей»; Олена Капральська, фахівець МБО «Служба порятунку дітей».

Навчання