Юридичні аспекти

Заповнення форми зворотнього зв`язку

На сайті працює форма зворотнього зв`язку, за допомогою якої Ви можете повідомити про необхідність консультації та отримати її. Форма передбачає збір персональної інформації – ПІП, номер телефону.

Дана інформація використовується з метою зв`язку з вами та наданням консультації. Якщо ви повідомляєте про скоєння злочину, інформація буде передана правоохоронних органам.

Форма «Підтримати»

На сайті працює форма збору інформації - «Підтримати». Дана форма передбачає збір персональної інформації на добровільних умовах. Ця інформація використовується для зв`язку з Вами, якщо Ви висловили бажання долучитися до проєкту.

Cookies

Відвідування будь-якого сайту в Інтернеті передбачає створення на Вашому комп'ютері файлів "сookie".

Відвідування цього сайту передбачає Вашу згоду на створення файлів "сookie" на Вашому комп'ютері. Файли, що створюються у зв'язку з відвідуванням сайту, не передбачають обробки та передачі інформації про Вас будь-кому через наш сайт.

В загальних рисах, ці файли відображають Ваші вподобання у мережі Інтернет та слугують тому, аби Ви знаходили в Інтернеті більше релевантних для Вас матеріалів.

Ці файли не ідентифікують Вас як користувача, та не передають інформації, що визначена законодавством як конфіденційна.

Але якщо Ви не хочете мати ці файли на своєму комп'ютері, Ви можете видалити їх вручну або через спеціальні програми, а також користуватись анонімним режимом у Вашому браузері.

Google analytics

На сайті працює гугл аналітика. Вона передбачає неперсоналізовану статистичну обробку інформації щодо відвідуваності сайту. Прикладами такої інформації є частота та тривалість відвідування сайту, а також інша не персоналізована інформація.