Юридичні аспекти

Заповнення форми зворотнього зв`язку

На сайті працює форма зворотнього зв`язку, за допомогою якої Ви можете повідомити про необхідність консультації та отримати її. Форма передбачає збір персональної інформації – ПІП, номер телефону.

Дана інформація використовується з метою зв`язку з вами та наданням консультації. Якщо ви повідомляєте про скоєння злочину, інформація буде передана правоохоронних органам.

Форма «Підтримати»

На сайті працює форма збору інформації - «Підтримати». Дана форма передбачає збір персональної інформації на добровільних умовах. Ця інформація використовується для зв`язку з Вами, якщо Ви висловили бажання долучитися до проєкту.

Cookies

Відвідування будь-якого сайту в Інтернеті передбачає створення на Вашому комп'ютері файлів "сookie".

Відвідування цього сайту передбачає Вашу згоду на створення файлів "сookie" на Вашому комп'ютері. Файли, що створюються у зв'язку з відвідуванням сайту, не передбачають обробки та передачі інформації про Вас будь-кому через наш сайт.

В загальних рисах, ці файли відображають Ваші вподобання у мережі Інтернет та слугують тому, аби Ви знаходили в Інтернеті більше релевантних для Вас матеріалів.

Ці файли не ідентифікують Вас як користувача, та не передають інформації, що визначена законодавством як конфіденційна.

Але якщо Ви не хочете мати ці файли на своєму комп'ютері, Ви можете видалити їх вручну або через спеціальні програми, а також користуватись анонімним режимом у Вашому браузері.

Google analytics

На сайті працює гугл аналітика. Вона передбачає неперсоналізовану статистичну обробку інформації щодо відвідуваності сайту. Прикладами такої інформації є частота та тривалість відвідування сайту, а також інша не персоналізована інформація.

Правила поширення мультфільмів

Ми перекладаємо та адаптуємо мультфільми від наших партнерів Barbara Sinatra Children's Center Foundation для українських дітей. Ці мультфільми ми поширюємо через наш сайт, Youtube-канал, соціальні мережі. Також в нас є розроблені уроки для дітей, ми проводимо навчальні вебінари для вчителів. Вдячні, якщо ви ділитеся посиланням на них, зокрема серед батьків та вчителів.

Якщо ви ділитеся посиланням на наші мультфільми, просимо зазначати у повідомленні приписку: «Мультфільми адаптовані МБО «Служба порятунку дітей». Всі мультфільми можна знайти на сайті організації savechild.com.ua у розділі «Дітям», а також на Youtube-каналі організації https://www.youtube.com/channel/UCV6B8GNcYydlr0vZYiD__vA. Метою МБО «Служба порятунку дітей» є захист дітей від сексуального насильства. Якщо вам потрібна консультація, юридична чи психологічна підтримка у випадку сексуального насильства над дитиною, ви можете звернутися на консультаційну лінію організації за номером 093 063 53 43».

УВАГА! Ми поширюємо мультфільми безплатно.

ЗАБОРОНЕНО! Використання мультфільмів в комерційних цілях, оскільки це є порушенням авторського права нашої Організації, яка отримала право перекладу вказаних мультфільмів. Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права» переклад авторського твору вважається похідним твором, авторське право на який належить перекладачеві (у вказаному випадку – МБО «Служба порятунку дітей»).